Nothing Concept 1

Nothing isimli şirketin çok yakında karşımıza çıkacak ilk ürünü bir kablosuz kulaklık modeli olacak. Bu model şeffaf gövdede geliyor.

Carl Pei‘nin ismi halen garip gelen şirketi Nothing, bilmeyenler için direkt olarak teknoloji pazarında ses getirmeyi hedefliyor. Şirketin bu bağlamda gelecek ilk teknolojik ürünü ise bir kablosuz kulaklık modeli.

İşte bu kulaklık Nothing Ear 1 adıyla 27 Temmuz tarihinde lanse ediliyor. Carl Pei, ilk donanım ürünü için 99 dolar / 99 euro fiyat belirliyor. Kulaklığın ilk olarak İngiltere, Hindistan, Avrupa ve ABD‘de satılacağı da gelen yeni bilgiler arasında yer alıyor.

İşte bu ürün artık netleştiği üzere şeffaf bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Kulaklığın kendisi de bildiğimiz kadar şeffaf bir gövde üzerine kuruluyor. Bu konuda çok ciddi çalışma yaptıkları aktaran firma, 2021’in en özel kablosuz kulaklığını karşımıza çıkarmak için sadece gün sayıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık için beklenti çok yüksek

Halen tasarımı ve özellikleri tam olarak belli olmayan ürün, sadece resmi açıklamaya göre ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği sunacak. Bunun için ürünün üzerinde üç farklı mikrofon yer alacak.

Bu mikrofonlar ile elbette telefon görüşmesi de sunacak Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık, pazarda çok dikkat çekecek izlenimi oluşturmayı sürdürüyor.

Not: Ana görsel temsili ancak bu tasarım gerçekten karşımıza çıkabilir

İlginizi Çekebilir

Windows 11’e yakında bakmak ister misiniz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here